Cuma , Ekim 22 2021
Home / Masaj / Bayanlara Özel Masaj Hizmeti

Bayanlara Özel Masaj Hizmeti

Bayanlara Özel Masaj Hizmeti

 

Masaj hizmetleri arasında kadınlara özel masaj hizmeti de yer alır. Erkekler kadar kadınların da masaja ihtiyaç duyacağını unutmamamız gerek. Erkekler kadınlar göre daha fazla iş hayatında olsa da kadınlar da günümüz hayatında stres ve sıkıntıdan çok fazla etkilenmektedir. Günümüzde çalışan kadın oranı da artmış bulunmaktadır. Üstelik çalışmanın yanı sıra ev hanımı olan kadın oranı da çok fazla. Evde vakit geçiren kadınlar daha fazla strese maruz kalır. Evde iş, çocuklar ve belli başlı sorunlar nedeni ile daha fazla masaj hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden kadınlara özel masaj hizmeti de günümüzde artmış bulunmaktadır.

Kaliteli Masaj Avantajları

 

Masaj hizmetimi bayanlara özel uygulayarak uygun fiyatlar etrafında hizmet anlayışımı sürdürmekteyim. Bayanlara özel masaj hizmetim ile canlı ve zinde hissetmeye hazır olabilirisiniz. Günün yorgunluğu ve stresi özel masaj tekniklerim ile anında son bulacak. Birçok masör ve masöz verdiği masaj hizmeti ile vücuda uygun gelmeyen tekniklere başvurarak sizlerde can sıkıntısı yaratabilir. Profesyonel elden çıkan bir masaj ile diğerleri ölçülemez. Profesyonel bir sertifikaya sahip olan ben, sizlere daha güzel ve çeşit çeşit olan masaj tekniklerimi uygulayarak rahatlamanıza yardımcı olmaktayım. Sihirli parmaklarım sayesinde gerçek masajla tanışacaksınız. Memnun olacağınıza garanti vermekteyim.

 

Bayanlara Özel Masaj Hizmetinin Faydaları

 

Hem ev kadınları hem de iş kadınları masaj hizmetinden anında yararlanabilir. Dilerseniz evde dilerseniz de masaj salonumda masaj hizmetimle tanışabilirsiniz. Başınıza, ellerinize, kolunuza ya da sırtınıza yönelik her çeşit masaj uygulaması yapılmaktadır. Kadınlara özel masaj uygulaması içinde özellikle baş kısmına masaj işlemi çok uygulanmaktadır. Günün stresi ve yorgunluğu başımıza daha çok yansımaktadır. Bu da bizlerde zamanla dayanılmaz olumsuz durumların gelişmesine neden olmaktadır. Seanslara göre uygulanan baş masajım ile başınız saatlerce hatta günlerce daha fazla rahat edecek ve esnekliğe kavuşacaktır.

Massage. Beautiful girl in spa salon with candles

Özel Masaj Fırsatları 

 

Kuluçka ve kramplarınıza yönelik oluşan dayanılmaz ağrılara da son verilecektir. Rahatlamanın bir yolu da masajdan geçer. Masaj işlemim ile tüm çakralarınız açılacak ve kramp, kuluçka gibi sorunlarınız kalmayacaktır. En kısa sürede daha zinde ve enerjik hissedeceksiniz. Bunun garantisini verebilirim. Kadınlara özel masaj uygulamalarım ile kadınlar hayatın tüm yorucu yönünü geride bırakacak ve kendine vakit ayırmış olacaklar. Kadınlar olarak kendinize vakit ayırmak istiyorsanız eğer masajı seçebilirsiniz.

 

Bayanlara Özel Güvenilir Fırsatlar

 

Birçok kadın kendini zamanla arka plana atar. Kendileriyle ilgilenmezler ve stresle başa çıkacaklarını sanmaktadırlar. Halbuki zamanla durum daha fazla kötüye gidecektir. Kendinize vakit ayırmanın şimdi tam sırası. Kadınlar olarak kendinizi şımartmalısınız. Hayatın içinde oluşan olumsuz durumlara karşı kendinizi korumalısınız. Bunu yapmak içinse masajdan başlayabilirsiniz. Vücudunuzu ve kendinizi seviyorsanız eğer masaj yöntemime başvurabilirsiniz. Üstünüzdeki tüm olumsuz durumları birkaç masaj dokunuşu ile atabilirsiniz. Bayanlara özel masaj hizmeti ile tüm bayanlar uygun fiyatlar etrafında yararlanabilir. Bayanları düşünerek hazırlamış olduğumuz masaj kampanyaları ile tanışabilir ve hemen masaj işlemine geçebilirsiniz. Güzel yapılmış bir masaj hizmetinden sonra hayatı daha farklı göreceksiniz. Kendinize bu vakti ayırdığınız için de daha mutlu hissedeceksiniz. Seanslarımız günlük ve haftalık olmaktadır. İstediğiniz seans uygulamasından yararlanmak sizin elinizde. Sık sık masaj yaptıranlara yönelik uygun indirimler de sizleri bekliyor. Hem indirimlerden yararlanıp hem de güzel bir masaj hizmetinden faydalanarak anı yaşayabilirsiniz. Birkaç dokunuş ile anında tüm negatif enerjilerden arınmış olacaksınız. Kadınlara özel masaj hizmetim ile sağlık sorunlarıyla alakalı tüm sorunlardan da kurtulmak mümkün. Tüm sağlık sorunlarınız anınsa son bulacak ve daha rahat bir yaşam süreceksiniz.

Bayanlara Özel Masaj Hizmeti ile Bölgenin En İyisiyim

 

Masaj terapisi günümüzde yaygın olarak kullanılmakta ve birçok erkek birey bundan yararlanmaktadır. Erkekler kadar kadınlar bu konuda şanslı değiller maalesef bunun nedeni kadınlara özel masaj hizmeti veren masaj salonlarının yaygın olmamasındandır. Oysa kadınlarımızda erkekler kadar fiziksel yorgunluk yaşamakta ve iyi bir masajı hakketmektedir. Günlük yaşantıları içerisinde çalışmalar esansında hem fiziksel hem de psikolojik yorgunluklar yaşayan bayanlar bu yorgunluklarını atmalarına yardımcı olacak tedavi yöntemlerin başında masaj terapisi gelmektedir. İyi bir masör tarafından doğru bölgelere uygulanan masajların faydaları uzun süre sürmektedir. Belli aralıklarla yaptırılan masajlar sizi uzun bir süre rahatlatacaktır. Eklem ve kas ağrılarınızı da giderecektir.

 

En İyi Masaj Hizmeti

 

Profesyonel bir masör olarak bayanlara özel masaj hizmeti vermekteyim. Kadınların masaj salonumda kendilerini güvende hissedecekleri gibi masajın tadına varacaklardır. Ayrıca bayanlara özel olarak yapılan hamile masajı ve selülit masajını en iyi şekilde yapmaktayım. Her kadının sorunu olan selülit masaj sayesinde bir sorun olmaktan çıkacaktır. Hamile kadınların sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeleri hamilelik masajı ile mümkündür. Her hamile kadının hamilelik döneminde belli aralıklarla masaj yaptırmaları faydalarına olacaktır.

 

Masaj Hizmetlerinde Kalite

 

Bayanlara özel masaj hizmetimin başında gelen klasik masajın dışında birçok bayanın yakındığı selülit gelmektedir. Birçok kadın selülit tedavisi ile selülitlerinden kurtulmak istemektedir. Selülit tedavisinin en önemli ayağını masaj oluşturmaktadır. Selülit oluşumunun en önemli nedeni kan ve lenf dolaşımında meydana gelen bozuklulardır. Kadınlara özel masaj olarak yapılan Selülit masajı ile kan ve lenf dolaşımı olması gereken gibi olmaya başlar ve bu da kadınlarda selülit oluşmasının önüne geçer. Belli aralıklarla yapılan bu masaj kadınlar için hem fiziksel yorgunlukların oluşmasına hem de sorun olan selülit oluşmasının önüne geçer. Kadınlara yapacağım bu masajda ayrıca bacak bölgeleri için üretilmiş masaj yağı kullanarak masajın etkinliğini arttırmaktayım.

 

Güvenilir Hizmetler

 

Selülit masajı düzenli olarak bir program gerektirir. Ayrıca bu masajın iki farklı türü vardır. En önemli türü olan deri altında kan dolaşımın aktivitesini artırarak dokunun canlanmasını sağlayan dolaşım masajıdır. Belli noktalara parmakla bastırarak kanın bacaktan göğse doğru gitmesini sağlayarak dolaşımın normal düzeyde hareket etmesi sağlanır. Buda selülit oluşumun önüne geçer. İkinci masaj türü selülite neden olan lenf bezlerinin neden olduğu ödem ve toksik maddelerin kan dolaşımıyla birlikte vücuttan dışarı atılmasını sağlayan lenfatik drenaj masajlarıdır. Kadınlara özel olarak yapılan bu masajların sağlıklı bir sonuç vermesi on haftalık bir masaj programı ile mümkündür. Size uygulayacağım on haftalık bir selülit masaj programı ile selülitlerinizden kurtulacaksınız.

 

Eşinizle Birlikte Beraber Masaj Yaptırın

 

Bayanlara özel masajların başka bir türü de hamile masajıdır. Kadınların en zorlu süreçlerinden biri olan hamilelik dönemidir. Bu sürecin sağlıklı ve rahat bir şekilde geçilmesi için masaj iyi bir yöntemdir. Özellikle gebeliğin son dönemleri kadının artan yükünden dolayı, bel sırt ve boyunlarında oluşan ağrılarıyla birlikte kadında gerginliklerin oluşmasına sebep olmaktadır. Bu gerginliklerin atılmasına masaj yaparak yardımcı olacağımdan şüpheniz olmasın. Hamilelik masajında hafif tempolarda ve fazla baskı uygulamadan ayak tabanından başlayarak boyun kısımlarına kadar olacak masajla vücutta biriken bütün toksinlerin atılmasına yardımcı olmaktayım. Hamile bir kadının gerginliği doğacak olan çocuğuna da etki edeceğini unutmayın. Hamilelik döneminde fiziksel yorgunluğunuzun yanında gerginliklerinizin giderilmesi için özellikle beşinci aydan sonra devamlı olarak masaj yapmak hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız açısından önemlidir.  Kadınlara has durumların yanında yapılan masajlara ek olarak bayanlara özel olarak, klasik masaj, İsveç masajı, Thai masajı, aromatik masaj hizmeti de vermekteyim. Yapmanız gereken tek şey benimle hizmete geçmektir.

 

05302220000
WhatsApp chat