Pazartesi , Kasım 29 2021
Home / Blog / Beylikdüzü Google Adwords Uzmanı

Beylikdüzü Google Adwords Uzmanı

İş yerinizde reklam vermek istiyorsunuz ve iş hacminizi arttırmak istiyorsunuz. Ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz ve bu adwords reklamlarınızı kim yönetirse daha başarılı olursunuz analiz edemiyorsunuz…

Emin olun sizi çok iyi anlıyorum. Beylikdüzü ve yakın çevresinde iseniz ve bir google adwords uzmanı arıyorsunuz ve işiniz ile birebir yakından ilgilensin istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazımı sonuna kadar okursanız bu konu hakkında ne yapmanız gerektiği hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Digital Reklam Nedir?

İş yerinizde yada internet üzerinden sattığınız fiziki bir ürün yada hizmetin, digital alanlarda belirli bir bütçe karşılığında duyurulmasıdır.

İş kollarına göre bu alanlar banner, google,facebook vb reklam alanlarında alınan geri dönüşümde farklılıklar gösterebilmektedir. Hedef kitlenize göre en doğru reklamı vererek en iyi sonucu alarak geri dönüşüm oranını yukarıda tutmak karlılık seviyenizi arttıracaktır.

Google Adwords -Youtube – Google Ortakları

Google sınırsız bir seçenek ile çok farklı stratejiler sunarak reklam çeşitliliği sunmaktadır. Amaçlara göre bu reklam türlerinde doğru yanlış değişebilmektedir.

Örneğin bir google aramasında müşteri karar aşamasını çoğu zaman geçmiş nereden alacağına karar vermektedir. Youtube gibi mecralarda ise bir fikri, marka bilinirliğini insanlara ikna etme aşaması daha yoğundur.

Örneğin 5.000 TL’lik bir bütçe ile yanlış bir google adwords reklamı vererek, 2.500 Kişiye ulaştınız ve 25.000 TL’lik satış gerçekleştirdiniz.

Bir google adwords uzmanı ile çalıştığınız takdir de ise 5.000 kişiye ulaşabilir ve 50.000 TL’lik satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan çalışmış olduğunuz kişi doğru kişi olduğu sürece bir google uzmanı kendi parasından çok daha fazlasını çıkarmaktadır.

Facebook – Instagram

Digital tanıtımlarınızı ister resim isterseniz de video olarak bu iki platformda tanıtımı gerçekleştirebilirsiniz. Google ile aynı frekansta belirli bir kesim ile reklamlarınızı sınırlandırabilirsiniz.

Google ile temek fark ise insanların bir ürünü yada hizmeti almaya karar verdiğinde onlara ulaşamamanızdır.

Marka bilinirliliği ve kişi başı erişim maliyetleri açısından ise google adwords reklamlarından çok daha uygun fiyatlıdır.

Beylikdüzü Digital Reklam Uzmanı

Beylikdüzünden bir google adwords uzmanına ihtiyacınız var ise size bu sürecin tamamında yardımcı olmaktayım. Sizin için neler yapabilirim?

  • Video prodüksiyon
  • Fotoğraf prodüksiyon
  • Digital reklam
  • Marka danışmanlığı
  • İnternet sitesi hizmetleri
  • Sosyal medya danışmanlığı
  • Adobe ürünleri
  • Google ürünleri
  • Facebook ürünleri

ve daha bir çok hizmet ile bir freelancer ile çalışarak giderleriniz kısabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

05302220000
WhatsApp chat