Cumartesi , Temmuz 24 2021
Home / Çiftlere Masaj

Çiftlere Masaj

Eşinize, karınıza, sevgilinize özel günlerde veya normal bir günde sürpriz masaj hediye mi etmek istiyorsunuz? Fitness ve pilates antrenöründen profesyonel masaj hizmeti ile farkı hissedeceksiniz. İsterseniz evinizin konforunda veya İstanbul’da geçici olarak bulunuyor ve otelde kalıyorsanız otel de.Siz nerede isterseniz orada masaj hizmeti.

 

Karıma Masaj Yaptırmak İstiyorum

Bir çok erkek eşinin masaj salonuna gitmesini istemeyebilir çünkü masaj salonlarının bir çoğu tabiri caizse çok merdiven altı ve çok azıda elit olsa da onlarında müşteri portföyünün %90 gibi bir kesimi erkek ve bir kadının burada masaj yaptırması kendini çok rahat hissettirmeyebilir.

Masaj sonrasında ise evinizde veya otelinizin odasında uzun süre dinlenebilir ve rahatça duş alabilirsiniz. Bu konforu yaşamanız için yıllarca fitness ve pilates antrenörlüğümün getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi ile eşinizin vücudunun en ihtiyacı olan bölgelere en doğru tekniklerle masaj yapıyorum.

Bir çok müşterimin aklında ki soru ise bende aynı ortamda bulunabilir miyim? Pek tabii siz nasıl olmasını istiyorsanız, istek ve arzularınıza göre rahat edebileceğiniz size özel çözümler üretmekteyim.

Eşime Masaj Yaptırmak İstiyorum

Eşinizin stresli bir günün ardından veya özel bir gün öncesinde rahatlamasını ve mutlu olmasını mı istiyorsunuz. Bu masajı huzurla ister sizin bulunduğunuz ortamda isterseniz aynı anda çift olarak da yaptırabilirsiniz.

Başta spor masajı olmak üzere bir çok masaj çeşidini gerçekleştirmekteyim. Eşinize masaj yaparken kaslarda meydana gelen rahatsızlıklara göre masaj şekillendirilebilir.

Sevgilime & Kız Arkadaşıma Masaj Yaptırmak İstiyorum

Sevdiğiniz kişiye masaj yaptırmak için evli olmanıza gerek yok. Sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir masaj deneyimi yaşatabilirsiniz.

Soru & Cevap

Kendi evimizde masaj yaptırabilir miyiz?

Evet

Otelde masaj yaptırabilir miyiz?

Evet

Masaj ne kadar sürüyor?

En az bir saat sürmektedir. İsteğinize göre bu süre uzayabilir.

Karıma / Eşime masaj yaptırırken izleyebilir miyim?

Tabiki. Önemli olan sizlerin huzurlu  hissetmesi ve rahat olmasıdır.

Oğuzhan Hüseyinoğlu Kimdir?

Ağırlıklı olarak spor ve teknoloji odaklı sektörün bir çok dalında çalışmış ve kendimi geliştirmiş, bir işte öğrenecek bir şey kalmadığın da bir sonraki etaba geçmeyi ilke edinmiş biriyimdir. INSTAGRAM yazısına TIKLAYARAK beni daha yakından tanıyabilirsiniz.

Aklıma takılan bir sürü soru var?

Hiç çekinmeden 5302220000 numaralı telefondan bana ulaşabilir ve sorabilirsiniz.

Masaj yaptırmanın vücudunuz üzerinde rahatlatıcı ve şımartıcı bir etkisi vardır.

 

 

05302220000
WhatsApp chat