Cuma , Ekim 22 2021
Home / Masaj / Çiftlere Özel Profesyonel Masaj Hizmeti

Çiftlere Özel Profesyonel Masaj Hizmeti

Çiftlere Özel Profesyonel Masaj Hizmeti

 

Bugün birçok çift de bu masaj hizmetinden faydalanmaktadır. Çiftlere özel masaj seansları ile uygun fiyata masaj hizmeti sunulmaktadır. Masaj hizmeti otellerde uygulanmakla beraber evlerde de uygulanması mevcuttur. Çiftlerin isteğine göre masaj hizmeti evlerinize kadar gelmektedir.

Masaj Hizmetlerinde Kalite

 

Eşime masaj hediye etmek istiyorum diyorsanız eğer bunun için de uygun fiyatlar etrafında sizlere kampanya sunabilirim. Masaj hizmetini kesinleştirdiğiniz zaman çerçevesinde tarafınıza uygulamaktayım. Belirlenen randevu takvimine bağlı kalarak eşinize sizleri tarafından masaj hediyesini sunmaktayım. Seanslara ayrılan masaj sürelerim ise sabit olmakla beraber değişken bir özelliğe de sahiptir.  İsteğe bağlı olarak masaj seanslarını uzatma mevcuttur. Ancak belli ek ücret karşılığında bu işlem yapılır. Dilerseniz masaj seanslarını da fazlalaştırarak daha uygun ve ucuz fiyata masaj uygulamasından yararlanmanız mümkün. Hem eşinize masaj hem de size masaj uygulayarak uygun fiyatlar verebilirim. Özel masaj tekniklerim ile çiftleri mutlu etme ve günün stresinden kurtarmaktayım. Özellikle günümüzde stresli bir yaşam hüküm sürmektedir. Bu yaşam içinde stresten en fazla çiftler etkilenmektedir. Özellikle çalışan yani iş hayatında yer alan çiftler daha fazla günün yorgunluğunu taşırlar. Bu çiftlere özel uyguladığım masaj işlemi ile günün yorgunluğu ve stresi uzun süre sizden uzak kalacaktır.

 

Hizmet Verirken Güvenilirliğe Önem Veriyoruz

 

Eşime masaj hediye etmek istiyorum diyorsanız eğer benimle irtibata geçebilirsiniz. Sizleri günün yorgunluğundan ve stresten arındıracak masaj hizmetimle buluşabilirsiniz. Sıkılmadan ve yorulmadan bir masaj uygulaması sizleri bekliyor. Bazı masör ve masözler bu tür tekniklerden uzak olarak masaj hizmetini uygular. Kimi masözler vücudunuzu yaralayabilir ve yanlış masaj teknikleri uygulayarak canınızı sıkabilir. Tüm bunlara rağbet vermeyen profesyonel birisi ile masajdan yararlanmak istiyorsanız eğer tarafımdan irtibata geçmenizde yarar var.  Parmaklarımın büyüsü ile masajımdan keyif alacaksınız. Benimle uzun süreli çalışan müşterilerim mevcut. Büyük bir müşteri portföyüne sahibim. Gelişmiş bir masaj hizmeti ile aldığım ücretin hakkını fazlasıyla ödemekteyim. Müşteri memnuniyeti benim için ilk sırada yer alır. Masaj deyip geçmek gibi bir durum bende söz konusu değildir. Titiz ve özverili bir şekilde mesleğimi icra etmekteyim. Çiftlerin de masaj hizmetimden en faydalı şekilde yararlanmaları için gerekli özeni sarf etmekteyiz.

Eşinize Masaj Yapıyoruz

 

Eşime masaj yaptırmak istiyorum diyenlere özel masaj fiyatlarımı öğrenmek isteyenlere gerekli bilgilendirmeyi yapmakta hatta gerekli kolaylığı da sağlamaktayım. Çiftlere özel güzel bir masaj hizmeti sizleri bekliyor. Özellikle mutsuz çiftlere mutluluk kaynağı veren masaj hizmetini hayatınıza ekleyerek daha mutlu olacağınıza eminim. Mutsuz ve sıkıcı bir evliliğe masaj yolu ile renk katabilirsiniz. Hayatınıza renk katmak ve değişiklik yapmak istiyorsanız eğer masaj hizmetimle tanışabilirsiniz. Hem daha mutlu olacaksınız hem de hayatınıza renk katacaksınız. Sıkıcı olan hayat maratonu içinde sizlerin de rahatlamasına ihtiyaç vardır.

 

Rahatlatıcı Masaj Fırsatları Sağlıyorum

 

Sizlerin ve eşime masaj yaptırmak istiyorum diyenlerin hayatına canlılık katacak masaj hizmeti ayağınıza geliyor. Artık günün monotonluğu ve yoruculuğu geride kalıyor. Masaj sonrası daha zinde ve canlı hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle çiftlerin hayatındaki negatif enerji özel masaj hizmetim ile son bulacak. Yerini pozitif enerjiye bırakacak masaj hizmetim ile tanışmaya hazır olun. Mutluluğun tadına varın. Kendinize ve eşinize masaj hizmetini hediye ederek kendinizi ve eşinizi şımartabilir ve mutlu edebilirsiniz. Kendinizi şımartmanın yollarından biri de masajdan geçer. Kendinizi benim ellerime bırakmanız yeterlidir. Masaj ile kendinize ayırdığınız vakitte hayatın anlamını keşfedeceksiniz. Şimdi kendinizi şımartmanın tam zamanı. Eşinizle beraber sizleri masaj dünyama beklerim.

 

Çiftlere Özel Uygun Fiyat Avantajları

 

Masaj insanların fiziksel yorgunluğunu almak için en uygun yöntemdir. 30 dakikalık bir masaj ile gününüzün tüm yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atarak enerjik bir hale gelirsiniz. Masaj profesyonel bir masöre yaptırdığınızda çok daha verimli bir hale gelecektir. Yılların verdiği tecrübeli belgeli profesyonel bir masör olarak çiftlere özel profesyonel masaj hizmeti veriyorum. Masaj hizmetini kendi özel masal salonumda verdiğim gibi evimde eşime masaj hediye etmek istiyorum diyen müşterilere de mesaj hizmeti vermekteyim. Masaj insanlar için belli aralıklarla devamlı olarak yapılması gereken bir terapi yöntemidir. Bu yöntemin insan sağlığına olan faydasını bilen insanlar devamlı olarak kendilerine masaj yaptırmaktadır. Bazı bireyler bu konuda bencil davranarak aile bireylerine bu hazzı yaşatmamaktadır. Günümüzde bu değişkenlik bir hale gelmiş ve birçok insan eşime masaj hediye ederek onlara sürpriz yapmak istiyorum diyerek benimle iletişime geçmektedir.

 

Bölgenin En İyi Hizmetini Sunuyorum

 

Çifteler masaj yaptırmak istediklerinde bu hizmetin sadece profesyonel bir şekilde kendilerine verilmesini istemektedir. Birçok masör ve masaj salonu bu hizmeti vermemektedir. Böyle bir hizmet istediğinizde iletişime geçerek benden çiftlere özel profesyonel masaj hizmeti alabilirsiniz. Gerek klasik gerek dünyaca ünlü olan masajları yapmaktayım. Masajları yaparken etkilerinin artması ve vücut sağlığınıza faydalı olacak yağlar kullanmaktayım. Size yapacağım masajlardan bahsetmek istiyorum.  Bölgesel masajlar; klasik masaj dediğimiz, baş, boyun, omuz, sırt, bel, kol ve bacaklara yapılan masajlardır. Günün bütün yorgunluğuna maruz kalan insan vücudunun yorgunluklarını atması için mutlaka bölgesel masaj yaptırmalı. 30 dakika ile 60 dakika arası süren masaj bütün yorgunluğunuzu alacağı gibi, eklem ağrılarınız, boyun tutulmaları, kas gerginliklerinin önüne geçmiş olursunuz. Özel olarak eşime mesaj hediye etmek istiyorum diyorsanız mutlaka bölgesel masaj ilk tercihiz olsun. Eğer çalışıyorsa bu ayrıca onun için güzel bir jest olacaktır. Bölgesel masajları yaparken kullanacağım doğal ve organik bitkilerin karışımından oluşan yağları kullanarak masajın vücudunuzdaki etkilerini artırmaktayım. Beni tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

 

En İyi Masaj Çeşitleri

 

Spor masajı; spor yapan çiftler için mutlaka yaptırmaları gereken masaj türüdür. Gerek spor öncesi gerek spor sonrası yaptırarak spor verimliliğini artırarak daha başarılı bir çalışma elde edeceğinizi unutmayın. Spor masajı da klasik masaj gibi bölgesel olarak yapılır. Onu bölgesel masajlardan ayıran en büyük özellik, masajı yaparken yavaş ritimler yerine daha seri ve hızlı ritimlerle yapmaktayım. Bölgesel masajlara göre daha kısa sürmektedir. Spordan önce 15 dakika yeterli olacağı gibi spor esansında bazı dilimlerde 2-3 dakikalık masaj uygulamaktayım. Spordan sonra isteğiniz üzere sporun bütün yorgunluğunu üzerinizden atmak için bölgesel masaj yapabilirim.

Thai masajı; kökeni uzak doğuya ait olmasına rağmen dünya da en meşhur masaj yöntemidir. Klasik masaja göre çok daha uzun süren masajı yapma sürem minimum bir buçuk saatte yapmaktayım. Müşterinin talebine göre masaj süresi dört saate kadar sürmektedir. Thai masajı aynı zamanda Çin’in geleneksel bir tıbbın oluşturduğu bir tedavi yöntemi olmasını bilmenizde önemlidir. İskelet ve kas yapısında muhteşem etki yaratmaktadır. Masajı uygularken her ne kadar kişide ağrılara neden olsa da bu sizi endişelendirmesin masaj bittiğinde yaptığım altmış farklı hareketten dolayı vücudunuzda müthiş bir rahatlama olacaktır.  Ülkemizde en yaygın olan üç masaj türünden bahsettim. Bunun yanında yaptığımı masajlar; derin doku masajı, refleksoloji, İsveç masajı, aromaterapi masajı ve derin doku masajı yapmaktayım. Masajlarımda kullandığım bitkisel karışım yağlarda yaptığım masajların etkilerini artırmaktadır. Doyumsuz bir masaj keyfi yaşamak için bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

05302220000
WhatsApp chat