Cuma , Ekim 22 2021
Home / Masaj / Evde Masaj Hizmeti

Evde Masaj Hizmeti

Evde Masaj Hizmeti

 

Masaj stresi azaltmak için vücuda iyi gelen uygulamalardan biridir. Özellikle kasları ağrıyanlara yönelik yatıştırıcı bir görevi üstlenir. Bu sayede daha rahat ve daha mutlu hissedersiniz. Masaj yolu ile sağlık sorunlarının olumsuz etkileri de anında azaltılır. Bir masaj eğitmeni olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Gerekli çalışma ve sertifikaya sahibim. Benimle birlikte bu popüler hizmetten hemen yararlanabilirsiniz.

 

Evinizde Profesyonel Masaj

 

Masaj uygulamaları artık evlerden de yapılabilir. Masaj salonlarına gitmeye gerek bile duyulmaz. Masaj hizmeti adeta ayağınıza gelir. Profesyonel masör ve masözler ile masajın keyfini çıkarabilirsiniz. Masaj, esnek bir iş modeli şeklinde hizmet verir. Bu yüzden sağlıklı ve profesyonel masaj hizmetini ayağınıza getirerek sizlere sunmaktayım. Uygun fiyatlar etrafında herkes masaj uygulamasından yararlanabilir. Eşlerinize masaj yaptırmak uygulaması günümüzde oldukça yaygınlaştı. Kurumlar aracılığı ile eşine masaj hediye edenler var. Eşime masaj yaptırmak istiyorum diye irtibata geçen birçok müşterim oldu. Tarafınızdan yapılan ödeme ile eşinize masaj işlemini anında gerçekleştiriyorum.

 

Evde Masaj Hizmetine Nasıl Başlanır?

 

İlgili mercilere başvurarak gerekli sertifikaların alınması ile evde masaj işlemine geçilebilir. Sertifika içinse Milli eğitim bakanlığınca uygulanan programlara katılmak yeterli olmaktadır. onaylı masaj hizmeti sertifikam ile tüm masaj işlemlerini uygulama hakkına sahibim. Hem size hem de eşinize masaj yaptırmak istiyorsanız benimle irtibata geçebilir ve uygun fiyatlar etrafında masaj hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sadece evinize değil iş yerlerinize de masaj hizmetini getirmekteyim. Ancak masaj yatağı ve yağları tarafınıza ait olmaktadır. Tüm malzemeleri ayarladığınız taktirde gerekli ekipman ile güzel bir masaj seansından geçebilirsiniz. Eğer gerekli ekipman yoksa tarafımdan bunları temin edebilirim. Ancak bular ek ücret gerektirebilir. Sizler için odanızı düzenleyip masaj hizmetini sağlayabilirim. 

 

Evde Masaj Hizmetinin Faydaları

 

Evde yaptırılan masajların diğer masajlara oranla birçok faydası mevcuttur. Tarafımdan evinizde yapılan masaj hizmeti ile hiç yorulmaya gerek kalmadan masaj hizmeti ayağınıza getirilir. Evde eşime masaj ya da kendime masaj yaptırmak istiyorum diyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik iki kişilik masajlarda daha uygun fiyatlarından faydalanmanız da mümkün. hem çift kişilik masaj uygulamasından yararlanabilirsiniz hem de uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Vücudunuza zarar vermeden uygulama işlemini gerçekleştirmekteyim. Hassas vücutlara özel yağlarım sayesinde hem derin bir uykuya dalabilirsiniz hem de rahatlayabilirsiniz. Masaj uygulamam ile tüm kötü streslerden ve olumsuz durumlardan anında kurtulmanız mümkün. Vücudunuzun kramp giren yerleri belli bir müddet sonra sizde olumsuz etki yaratabilir. Özel tekniklerim sayesinde vücudunuzdaki tüm kramp bölgeleri açılacaktır. Eşime masaj yaptırmak istiyorum diyenlerin birçoğu kramp ağrılarını sebep göstermektedir. Masajım sayesinde tüm kramp bölgeleriniz rahata kavuşacaktır.

 

Evinizde En İyi Masaj Fırsatları

 

Bir kaza geçirip bunu zamanla vücudunda ve kemiklerinde hisseden kişiler de çok fazla başvurmaktadır. Masaj uygulaması bir nevi rehabilite etkisi de yaratmaktadır. Özellikle kaza sonucu el ve ayaklarda meydana gelen damar sıkışması sonucu bükülmeler yaşanmakta ve el, ayaklar tam olarak açılamamaktadır. Etkili masaj yöntemlerim ile el ve yaklarda meydana gelen kas kasılmaları zamanla daha fazla açılacak ve daha çok hareket edeceksiniz. Damar tıkanıklığı sonucu hareketlerinde dengesizlik yaşayan kişilere dönük de uygun tekniklerim sayesinde damarlarınız zamanla daha fazla hareket edecek ve açılacaktır. Kan akışınız daha çok ilerleyecek ve hareketleriniz iyileşme sürecine girecektir. Damar tıkanıklığı çoğu kişide görülen bir hastalıktır. Bunun sonuçları da vücudumuza olumsuz şekilde yansımaktadır. Eşime masaj yaptırmak istiyorum diyenlerin bir kısmı ise bu gibi sağlık sorunlarından bana ulaşmaktadır. Özel masaj hizmetim ile tüm bu sorunlar çözüme kavuşacaktır.

 

 Evde Masaj Hizmetinde Sizlere Sunduklarım

 

Masajın insan sağlığına birçok faydası vardır. Masaj yaptırmak insanın stresten uzaklaşmasını sağlar ve daha sakin bir yaşam sürmesinde etkilidir. İnsanların günlük yorgunluklarını iş streslerini üzerlerinden atmalarının en etkili yolu masaj yaptırmaktır. İş saatlerinde gerginleşen kaslarınızın masaj yoluyla genleşeceğini unutmayın. Trafik streslerini, baş ağrılarını en iyi tedavi yöntemi masaj yapmaktır. Bu masajın profesyonel ve belgeli bir masör tarafından evinizde yapıldığını düşündüğünüzde rahatlama kat sayınız daha da artacaktır. Ben profesyonel bir masör olarak evde masaj hizmeti vermekteyim.

 

Keyifli Masaj Fırsatı

 

Eğer sizde kendinize ve eşime masaj yaptırmak istiyorum diyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Masaj salonlarına gitmeden evinizin konforunda daha uygun maliyetlerle evde eşime masaj yapılsın diyorsanız bu hizmeti evinizde masaj hizmeti vererek hem size hem de eşinize yapacağımız masajla günün bütün yorgunluğunu üzerinizden atacağınıza emin olabilirsiniz. Masaj birçok fiziksel faydanın yanında psikolojik olarak da fayda sağlamaktadır. Hem fiziksel yaşamınızın hem de psikolojinizin sağlığı için belli aralıklarla masaj yaptırmak sağlınız açısından önemlidir. Bu hizmeti almak için öncelikle salonlara gitme zahmeti içerisine girmekteydiniz. Birçok insan bu zahmete girmemek için masaj yaptırmamaktadır. Özellikle kalabalık salonlar bazı insanlara hiçbir şekilde çekici gelmemekteydi. Bir eşi için masaj yaptırmak isteyenlerinde bu nedenlerden dolayı yaptırmadıklarını bilmekteyiz. Bu endişe içerisinde olan insanların benimle birlikte endişelerinden kurtulma vakti geldi. Evinize kadar gelerek istediğiniz saat ve günde size evde masaj hizmeti vermekteyim. Eşime masaj yapılsın diyorsanız aynı gün ve saatlerde sizinle birlikte eşinize masaj hizmetinin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

 

Her Bölgeye Masaj Yapıyorum

 

Evde mesaj hizmeti ile size uygulayacağım masaj türü ve etkilerini bilmekte sizi masaj yaptırma arzunu artıracaktır. Masaj en güçlü terapi yöntemidir. Mesaj yaptırarak birçok sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Evinizde size yapacağım masaj hizmetlerinin başında bölgesel masajlar gelmektedir. Baş, boyun, ense, omuz, sırt, bel, kol ve bacaklar insanın en çok yorgunluk yaşadığı bölgelerdir ve genellikle bu bölgelere masaj yapılmasını isterler. Baş ve boyun bölgesine yapılan masaj sayesinde uykusuzluk ve gerginlik gibi sıkıntılarınızdan kurtulacak ve boyun tutulmaları gibi sorunlarınızı gidermiş olacağım. Bu bölgeye yaptığım masajda kullanacağım aromalı masaj yağları sayesinde baş kısmınızın daha sağlıklı bir hale geleceğinden emin olabilirsiniz.

 

En İyi Masaj Hizmetleri

 

Gün içerisinde sürekli ayakta ya da oturarak çalışıyorsanız. Vücudunuzun aşırı bir yorgunluk ve ağrılarla karşı karşıya kalacağını unutmamalısınız. Bu yorgunluk ve ağrılarınızı gidermek için yapacağım sırt masajları sırt kaslarınızı gevşeterek oluşabilecek tutulmaları ağrıları engellemiş olurum. Uzun süre ayakta kalmak bacak kaslarınızı da ağrıtır. Bacak kaslarınızın masaj yoluyla gevşetir kan dolaşımını vücudunuzda hızlandırarak ağrılarınız hafifletir ve belli sürede vücudunuzda bir rahatlamayı sağlarım. Yavaş ve ritmik hareketlerle sinir uçlarınızı uygulayacağım hareketlerle ayaklardan başlayan rahatlamayı bütün vücudunuza yaymasını sağlarım. Yapacağım masajın etkili olması için bir seansımı 45 dakikada tamamlamaktayım ama bu sizin isteğiniz ve arzunuzla artırabilir. Bölgesel masaj dışında eğer spor yapıyorsanız sporlar etkinliğinizin daha verimli olması için de masaj yapmaktayım.

 

Kaliteli Masaj Fırsatı Sunuyorum

 

Masaj yapmanın yanında masajın etkinliğini artırması için kullandığım tamamen bitkisel karışımlardan elde edilen masaj yağları kullanarak ayrıca kimyasal yağlardan kaynaklı vücudunuzda ya da derinizde bir problemin çıkmasının önüne geçiyorum. Her bölge için o bölgeye faydalı yağ karışımını uygulamamda ayrıca masajdan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Bu yağların ayrıca kas kemik ve kelem sorunlarınız için de faydalı olduğunu bilmenizi isterim. Mesajla birlikte bu yağların vücudunuza iyice işlemesini sağlar ve kısa bir süre de eklem ağrılarınızdan kurtulduğunu göreceksiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 

05302220000
WhatsApp chat