Cuma , Ekim 22 2021
Home / Masaj / Evli Çiftlere Özel Masaj Seçenekleri

Evli Çiftlere Özel Masaj Seçenekleri

Profesyonel Fitness ve Pilates Antrenöründen Evde & Otelde Profesyonel Masaj Hizmeti

 

Evli çiftlere veya bayanlara özel profesyonel masaj hizmeti için 530 222 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Instagram’dan iletişime geçmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

Evli Çiftlere Özel Masaj Seçenekleri

 

Profesyonel olarak sunulan evli çiftlere masaj seçenekleri kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Karıma masaj yaptırmak istiyorum diyen herkes başta bölgesel ve relax masaj olmak üzere birçok farklı seçeneği değerlendirebilir. Randevu almak için hem telefon hem de internet aktif olarak aktif olarak kullanabilir.

Sertifikalı ve alanında uzman terapistlerin sunduğu hizmetler hem kendime hem de karıma masaj yaptırmak istiyorum diyenlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Evli çiftlere masaj hizmetleri çeşitli kampanyalar kapsamında yüzde yirmiye varan indirim fırsatlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

 

Evli Çiftlere Özel Masajlar ve Fiyatları

 

Sunulan özel masaj seçeneklerinin fiyatlarını belirleyen yegane unsur masajın çeşidi ve süresidir. Fiyatları öğrenmek için de masaj hizmeti veren kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalı masaj hizmetleri de sunulan ek avantajlar arasında yer alıyor. Evli çiftlere masaj fiyatları her cebe uygundur.

 

Masajlarda İlk Seçenek: Relax Masaj

 

Sertifikalı terapistlerin ifa ettiği evli çiftlere masaj hizmetlerinde ilk seçeneği relax masajı oluşturuyor. Bu özel spa türünde kullanılan bitkisel özlü yağlar vücudun çeşitli kısımlarına sürülmektedir. Her birinin kendine özgü bir kokusu ve vücuda farklı faydaları bulunmaktadır. Karıma masaj yaptırmak istiyorum diyenlere sunulan relax masajında kullanılan yağların tamamı yüzde yüz organiktir. Cildi yaşlanmaya bağlı etkilerden koruyan bu yağlar aynı zamanda kırışıklık, akne, sivilce gibi oluşumlara karşı ekstra koruma sağlıyor. Stres ve kaygılardan uzaklaşmak isteyen çiftler de bu masajı yaptırarak rahatlayabilir. Aromaterapi seanslarının etkileri uzun bir süre hissedilebilir. Haftada bir yaptırılmasında herhangi bir sakınca bulunmuyor. Bir seansın süresi ise 40 dakika ile 1 saat arasında değişkenlik göstermektedir.

Evli Çiftlere Özel Sporcu Masajı

 

Çeşitli spor branşlarıyla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen çiftlere spor masajlarının sunduğu faydalardan en uygun fiyatlarla faydalanabilir. Kas ağrılarını dindiren bu spa hizmeti aynı zamanda kas zedelenmelerinin de önüne geçiyor. Tek tek bireylerin büyük oranda talep ettiği spor masajları, karıma masaj yaptırmak istiyorum diye araştırma yapanların da bir numaralı tercihi olmaktadır. Cardio ve bodybuilding yapanlar da hem kas hem de eklem ağrılarından kurtulmak adına sporcu masajı için randevu alabilirler. Ortalama yarım saat süren bu masaj egzersizlerden önce de sonra da yaptırılabilir. Kişilerin çok daha zinde olmasını sağlayan sporcu terapileri tam randımanlı çalışma imkanı da sunuyor.

Thai Masajı ve Faydaları

 

Thai masajı evli çiftlere masaj kategorisinde değerlendirilebilecek bir diğer masaj türüdür. Vücutlarından toksin atılma sürecini hızlandırır ve bu sayede çok daha sağlıklı hissedilmesini sağlar. Metabolizmayı hızlandırarak aynı oranda kilo verilme süreçlerini de hızlandırır. En önemli özelliklerinden bir diğeri ise bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Özellikle kış aylarında bu masajı yaptıran çiftlerin grip, nezle, sinüzit gibi kış hastalıklarına yakalanma riskleri yarı yarıya azalır. Karıma masaj yaptırmak istiyorum diyen her birey thai masajı için de önceden randevu alma şansına sahip. Haftanın yedi günü thai masajını eşinize veya karınıza hediye edebilirsiniz.

 

Alternatif Masaj Seçeneği: Hamile Masajı

 

Eşine masaj yaptırmak isteyen bireyler için sunulan bir diğer masaj türü hamile masajıdır. Gebelik süresince ağrıların çok daha az hissedilmesini sağlayan bu masajı eşinize hediye edebilirsiniz. Başta boyun ve sırt bölgesi olmak üzere ağrıyan ve tutulma riski bulunan bölgelere uygulanır. Normal doğumlarda pelvik bölgesinin rahatlamasını sağlayarak doğumun çok daha rahat geçmesini sağlar.

 

05302220000
WhatsApp chat