Pazartesi , Ocak 17 2022
Home / Reklam / Freelance Adwords Uzmanı

Freelance Adwords Uzmanı

Bir freelance adwords uzmanı olarak ben maliyet oranı az olacak şekilde en yüksek dönüşümü almak için dijital stratejik reklamları yayına alıp kurgulayabilirim. Freelance olarak çalışanlar ekstra işçilik üretirler. Kurumlara ve şirketlere Google ads paneli hazırlayıp sunarlar. Yayına teslim hale getirirler. Eğer bu tür panellerde özensiz ve teknik ayrıntılardan uzak durulursa eğer bu panellere yönelik reklam verenler zarara uğrayabilir. Piyasalarda günümüzde yetkin birçok güce sahip olan ajanslar mevcut. Ancak önemli olan bu hangi ajanstan hangi verimin en doğru şekilde alınacağıdır. Freelance Google adwords uzmanı, adwords metriklerini bilen ve aracısız olarak çalışan kişiler olarak düşünülebilir.

 

Freelance Çalışan Adwords Uzmanları ile Marka

 

Freelance adwords uzmanı olarak en az maliyetle en yüksek seviyede iş üretirim. En yüksek dönüşümü sağlamaya çalışırım. Optimizasyon gücünü arttırmayı kendime borç bilen birisiyim. Bunlarla beraber UI ve UX deneyimine sahibim. Bu deneyimlerden faydalanarak daha güvenilir ve emin bir reklam portföyü oluştururum. Alana ilişkin diğer performans geliştirici metriklerinden yararlanarak daha önemli bir oluşuma imza atabilirim.

 

Google Adwords Profesyonellerinin Nasıl Hizmet Verir?

 

Freelance çalışan Google adwords uzmanları, belli bir panel etrafında birçok kişiye ucuz fiyatlar etrafında hizmet vermektedir. Ancak bazı panelleri analiz ettiğimiz zaman hüsrana uğradığımız da doğrudur. Bir freelance uzmanı olarak en az maliyetle en yüksek dönüşümü almayı sağlarım. Dijital bir strateji etrafında reklam içeriklerinizi kurgularım.

 

Adwords Uzmanlığının Standartları Nelerdir?

 

Google adwords uzmanlarının standardının olup olmadığı tartışmalı bir konudur. Ancak belli bir stratejik ve teknik önlemlerin alınması bu alanın uzmanları açısından önemlidir. Bu alanda çalışan uzmanlarca işin en iyi şekilde yapılması önem taşımaktadır. Adwords uzmanı işini layığıyla yerine getirdiği zaman standartlar da oluşturulmuş olunacaktır. En önemli diğer husus ise bir uzmanın elindeki iş dışında başka bir işi almamasıdır. Aksi taktirde işlere yoğunlaşma gerçekleşemez ve gerekli verim alınamaz. En doğru standart ise uzmanların bu alana yönelik kendilerini çok fazla geliştirmeleri gerekir. Bu sayede kendilerini reklamlara içselleştirme fırsatı da bulabilirler.

 

Freelance Adwords Uzmanı Ve Trendler

 

Bir freelance uzmanının bloğu mutlaka olmalıdır. Blok sayesinde trendler daha kolay takip edilebilir. Bir freelance adwords uzmanı olarak ben kendime ait olan bloğa sahibim. Reklamlar ilgili dijital trendleri derleyip bu hususta gerekli içeriklere ulaşırım. Trend içeriklerinden faydalanan bir uzmanım.

 

Gerçek Adwords Uzmanı ile Yüksek Dönüşüm Elde Etmek

 

Freelance çalışanlar sadece bir alana bağlı değillerdir. Reklam içerikleri ile beraber Google ads panelleri hazırlayıp temsil ederler. Dijitaldik alanının tozunu yutmuş olan bir adwords uzmanı olarak işin mutfağını görmüş biriyim. Öz güvenle yüksek dönüşümleri garanti etmekteyim. Freelance adwords uzmanı olarak çalışan birçok kişi çok ucuz fiyatlarla paneller kurmaktadır. Ancak bu panellerin gerekli kaliteye ve donanıma sahip olmaması iş veren açısından olumsuz sonuçlanabilir.

 

Adwors Uzmanlığında Sağladığım Faydalar

 

Bir adwords uzmanı yetkin donanıma sahipse eğer yüksek dönüşüm elde edebilir. İş yükünü de almadığı taktirde daha iyi işler çıkarabilir. Eğer bir adwords uzmanı geçmişinde dijital bir ajansta ya da bir kurumda deneyim sahibi ise bu onun için büyük bir avantaja dönüşür. Özellikle sorumluluk sahibi adwords uzmanları daha fazla iş yükümlülüğü yerine getirirler. Sadece iş amacı ile yapılan birçok işten verim alınmamaktadır. Sorumluluk bilinci, bir iş için vaz geçilmez bir unsurdur. Bir adwords uzmanı olarak yüksek sorumluluk bilinci ile iş verenlere yönelik reklam içeriklerini ve kurgularını dizayn etmekteyim.

 

Freelance Adwords Uzmanı Olarak Yenilikler Sağlıyorum

 

Şirketiniz, markanız, ürün ve hizmetlerinizin büyümesi günümüz şartlarında çok kolay bir hale geldi. Şirketinizin büyümesi ona yaptığınız yatırım ve bunu insanlara duyurmak ile mümkün olabilir. Gelişen teknolojiyle birlikte, oluşan sanal ağlar ve sosyal medya insanların birçok şeye ulaşmasını da internet ortamına taşımıştır. İnsanlar birçok ihtiyaçlarını karşılamak için internette aramalar yapar ve yüzde 90’nına yakın Google arama motorunu kullanır. Bir arama motoru olarak kurulan Google zamanla insanlara farklı hizmetler sunmaya başladı. Bu hizmetlerin başında şirketlerin büyümelerine ortaklık edecek reklam ağı olan adwords hizmetidir. Google adwords yeni ismiyle Google Ads ister şirket olsun ister şahıs olsun reklam vermelerini sağlayan bir hizmettir ve bu alanda birçok ihtiyacı karşılamaktadır.

 

En İyi Uzman Desteği

 

Google ads reklam vermek her ne kadar kolay bir işlemse verdiğiniz reklamın doğru hedef kitleye ulaşması da o kadar zor bir iştir. Bu konuda ben freelance adwords uzmanı olarak size yardımcı olabilirim. Şirketinizi birlikte çok daha fazla ve doğru kişilere ulaşmasını sağlarım. Bir adwords uzmanı ihtiyacınızı en verimli şekilde karşılar ve sonuçları erken bir şekilde almanızı sağlarım. Benimle çalışmaya başladığınızda öncelikle avantajınız bir reklam ajansı ile çalışacağınız çok altında bir maliyetle çok daha fazla performans elde edeceksiniz. Reklam ajansları genellikle reklamlarınızın gösterilmesi ve yayınlamasını sağlarken ben reklamlarınızın kimlere yayınlanması hususunda çok daha fazla titiz çalışıyor ve yaptığım araştırmalarla sürekli takip ettiğim yeniliklerle doğru kişilere ulaşmasını sağlıyorum. Reklam ajanları ile yüzde 30 – 40 aralığında olan başarı benimle birlikte yüzde 80’nin üzerinde olmaktadır.

 

Adwors Uzmanı Nasıl Çalışır?

 

Ayrıca bir reklam ajansına bağlı olmadan freelance adwords uzmanı olarak çalışmam mesai saati kavramını ortadan kaldırıyor ve ihtiyaç duyduğunuz her vakit bana ulaşabilme avantajını elde etmiş oluyorsunuz. Benimle çalışmaya başladığınızda yapacağım ilk iş hizmet verdiğiniz alan ile ilgili araştırmalar yapıyor, diğer rakiplerinizin çalışmalarını inceleyerek arama optimizasyonlarında daha üste çıkması için doğru anahtar kelimeler seçerek reklamlarınızı yayınlıyor ve daha çok hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyorum. Reklamlarınız yayınlandıktan sonra Google’dan gelen verilerin analizini yapıyor verilen reklamların hedef kitleye ulaşım ulaşmadığını inceliyor ve gerekli çalışmaları devam ediyorum.

 

Adwors Hizmetleri Nedir?

 

Google ads reklam gösterimi başına sizden ücret almaktadır. Reklamlarınızın gösteriminin hedef kitle içerisinde olan kişiler olup olmaması çok da önemli olmamaktadır. Reklamlarınızın doğru kişilerin ekranında gösterilmesi adwords uzmanı tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Eğer profesyonel bir adwords uzmanı ile çalışmazsanız reklamınızın milyonlarca kişiye gösterilmesi sadece reklam maliyetinizi artıracaktır.  Reklam maliyetlerinizin daha düşük bütçeler ile daha çok kişiye ve ulaşılan kitlenin hedef kitlesi olmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bana ulaşmanızdır. Bana ulaştıktan sonra sizinle birlikte şirket analinizi yapar, ürettiğiniz mal ve hizmetiniz için reklam kurgusu yaptıktan sonra reklam çalışmalarınıza başlarım. Yayınladığımız reklamlardan sonra çok daha verimli bir şekilde ürünlerinizin ve hizmetinizin çok kişiye ulaştığını, müşterilerinizin size yaptığı dönüşlerden göreceksiniz.

 

Adwors Uzmanlarından Alınan Hizmet Nasıl Olmalıdır?

 

Birçok iş yoğunluğunuzun yanında bir de reklam işlerinizle uğraşarak işlerinizde bir aksama olmasını hiçbir işveren arzulamamaktadır. Siz işlerinize odaklanırken bende sizin işlerinizin ve şirketinizin büyümesi yolunda en etkin olan reklam çalışmalarını yapmakla ilgilenirim. Şimdiye kadar yüzlerce müşterimin çalışmalarını artırmış ve memnun kalmalarını sağlamış bulunmaktayım. Sizde memnun müşterilerimin arasına girmeye çok yakınsınız. Benimle iletişime geçerek gerçek bir adwords uzmanı ile çalışmanın verdiği avantajlara yakından şahit olacaksınız. Normal şartlarda ulaştığınız müşterilerin çok daha fazlasına yaptığımız reklam çalışmalarında satışlarınızın artmasıyla tanıklık etmiş olacaksınız.

 

 

 

05302220000
WhatsApp chat